SZYBKA WYSZUKIWARKA:

         
     Dodaj Obiekt
     Logowanie
     Wyszukiwarka
    
     Cennik
     Newsletter
     Ogłoszenia
     Poleć Stronę
       
     Prawa Autorskie
     Polityka Prywatności
     Mapa strony
       
     O Nas
     Kontakt
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZASTRZEŻENIA PRAWNE
 

Witryna NOCLEGI.ECOTRAVEL.pl jest udostępniania na warunkach opisanych poniżej, z dodatkowymi zastrzeżeniami zawartymi w dokumencie Prawa autorskie.

 

Witryna NOCLEGI.ECOTRAVEL.pl jest dostępna w takim stanie w jakim użytkownik ją otrzymuje z serwera obsługującego. Właściciel witryny, ECOTRAVEL nie udziela żadnych gwarancji co do dostępności serwisu, która może być ograniczona lub przerwana w dowolnej chwili bez powiadamiania użytkownika.

 

Witryna NOCLEGI.ECOTRAVEL.pl nie pośredniczy w sprzedaży jak i w zawieraniu umów pomiędzy klientem a danym obiektem a co za tym idzie nie bierze odpowiedzialności za niezgodne z prawdą przedstawienie oferty danego obiektu na łamach witryny.

 

Witryna NOCLEGI.ECOTRAVEL.pl umożliwia prezentację obiektu noclegowego - obiekt może dowolnie jak i o każdej porze zmieniać dane i informacje zawarte w wpisie - a co za tym idzie ECOTRAVEL nie bierze odpowiedzialności za treść i ofertę przedstawione na łamach witryny.

 

Dokładamy wszelkich starań by wpisy obiektów były zgodne z prawdą jednak nie jesteśmy w stanie skontrolować wszystkich obiektów wobec czego ECOTRAVEL nie odpowiada za wszelkie błędy w prezentacji obiektu wynikające z celowego lub nie zamierzonego działania ze strony obiektu, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń.

 

ECOTRAVEL zastrzega sobie prawo zmiany zawartości witryny w każdej chwili przez wyłączanie stron wcześniej dostępnych i włączanie nowych stron. ECOTRAVEL nie bierze żadnej odpowiedzialności za zdarzenia wynikłe podczas przeglądania stron witryny NOCLEGI.ECOTRAVEL.pl

 

Ponadto wszelka zawartość witryny ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być traktowana jako oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

W celu poprawienia funkcjonalności witryny NOCLEGI.ECOTRAVEL.pl istnieje prawdopodobieństwo zamieszczania odwołań hipertekstowych do zasobów internetowych podmiotów trzecich. W takim przypadku użytkownik powinien zapoznać się z ograniczeniami prawnymi mającymi zastosowanie dla tych zasobów.

 

DANEOSOBOWE
W czasie korzystania z witryny NOCLEGI.ECOTRAVEL.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. W przypadku zamówienia będzieszproszony o podanie pełnych danych osobowych.

 

FORMULARZE KONTAKTOWE Z OBIEKTEM

Wiadomość wysłana z  formularza kontaktowego z obiektem dotrze bezpośrednio do obiektu do którego zwracają się Państwo z zapytaniem. Nie jest to rezerwacja miejsc noclegowych w dosłownym znaczeniu tego słowa a jedynie zapytaniem o dostępność miejsc w podanym terminie. Serwis NOCLEGI.ECOTRAVEL.pl nie bierze odpowiedzialności za wszelkie zmiany w cenniku jak i opisie danego obiektu które obiekt dokonał w czasie przesłania zapytania jak i inne niezgodne z prawem kroki poczynione przez obiekt lub jego właścicieli. Serwis NOCLEGI.ECOTRAVEL.pl nie gwarantuje odpowiedzi na wysłane zapytanie co leży w gestii danego obiektu.
 
WYŁĽCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI
Witryna NOCLEGI.ECOTRAVEL.pl została stworzona, aby ułatwić użytkownikom drogę w znalezieniu miejsc noclegowych i pełną prezentację obiektu noclegowego. Mimo wszelkich starań zaleca się jednak na konfrontowane danych zawartych w witrynie NOCLEGI.ECOTRAVEL.pl z innymi źródłami informacji.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA REKLAMĘ

NOCLEGI.ECOTRAVEL.pl nie bierze odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze. NOCLEGI.ECOTRAVEL.pl zwraca sporą uwagę do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują tu swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie możemy odpowiadać za ich czyny. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy publikowane są na podstawie dostarczonych przez niego materiałów i podanych informacji.

 

PŁATNOŚCI
Płatności prosimy dokonać na nr konta: 57 1240 4650 1111 0000 5158 5776
W opisie przelewu prosimy o wpisanie Nazwy Obiektu oraz Imię i Nazwisko osoby dokonującej wpisu.
 
Wpis zostanie uaktywniony w momencie wpłynięcia środków na nasze konto.
 
Aby przyśpieszyć uaktywnienie wpisu
wystarczy przefaksować dowód wpłaty na nr fax.: 0-12 681 36 92
 

W wypadku pytań pozostajemy do dyspozycji Państwa

noclegi@ecotravel.pl

 


      


           

Link Exchange: EcoTravel | Ojców | Pieskowa Skała | Jaskinia Ciemna | Parki Narodowe Polski | Jurajska Przygoda

    

All original material and HTML coding © EcoTravel 2002-2009 All rights reserved. www.ecotravel.pl